THE 35th ANNUAL WE THE PEOPLE FINALS IN SACRAMENTO CALIFORINA 

AMADOR VALLEY HIGH SCHOOL

UNIT ONE

      Jerry Zhan                               

      Jonah Wang

      Ryan Nava

      William Huang

 

UNIT TWO

      Akash Madiraju                        

      Tom Li                                     

      Soraia Bohner

 

UNIT THREE

      Evette Allari                             

      Jayani Chidipotu                      

      Leah Allari

 

UNIT FOUR

      Edward Ding                            

      Jaiteg Chahal

      Om Khangaonkar                     

      Sanika Newadkar

 

UNIT FIVE

      Anjali Ramesh                          

      Diya Raghavan            

      Siona Mondal

      Yash Totale     

 

UNIT SIX

      Honoré Alexander                    

      Jasmine Chen

      Lois Hong                                

      Margaret Huai

COACH: Stacey Sklar

AMADOR.jpeg

ARCADIA HIGH SCHOOL

UNIT ONE

      Arina Miyadi                          

      Michael Kwok

      Oishika Chattopadhyay

 

UNIT TWO

      Anvitha Kosuri                       

      Isabella He

      Nina Wang

      Swetha Somasundaram

 

UNIT THREE

      Joy Huang                              

      Renzo Gomez

      Smriti Wadhwa

      Veronica Chen

 

UNIT FOUR

      Abhiyan Kota                         

      Annalise Xiao

      Keshwanth Puligulla

      Kylie Ha                                  

      Rebecca Tao

 

UNIT FIVE

      Alexander Fang                      

      Anya Yang

      Jenny Park

      Rachel Wang

      Yana Verma

 

UNIT SIX

      Becky Chen                            

      Ella Yee

      Geoffrey Velloze

      Mary Leung

      Shriya Velichala

 

COACH: Megan Leahy

ARCADIA.jpeg

ARVIN HIGH SCHOOL

UNIT ONE
      America Melgoza

      Emmanuel Arias

      Shammar Alshaif

      Sherlyn Ramirez

 

UNIT TWO
      Hector Hernandez

      Jessica Sierra

      Lizbeth Gomez

      Mercedes Espinoza
 

UNIT THREE
      Alejo Rosas

      Alex Martinez

      Noemi Velez

 

UNIT FOUR

      Leslie Reyes

      Mary Moreno

      Miriam Ramos

      Sandra Espinoza

      Tracybelle Teodosio

 

UNIT FIVE

      Angela Gomez

      Bryan Martinez

      Emily Watson

      Marilyn Galvan

 

UNIT SIX

      Araceli Garza

      Emily Parades

      Isaac Ramos

 

COACH: Nick Hernandez

ARVIN.jpeg

CENTENNIAL HIGH SCHOOL

UNIT ONE

      Citlali Gonzalez                        

      Nathan Patterson                     

      Ryan Khuu

      Savannah Gregg

 

UNIT TWO

      Jamie Hay                               

      Micaela Permison

      Samuel Ellis

      Ysabella Medina

 

UNIT THREE

      Ana Herron                              

      Analisa Alexander                    

      Eliana Cruz

      Elise Iturriria

 

UNIT FOUR

      Jasmine Mehalko                     

      Jonathan Darius                       

      Michael Edmonston

      Mingyu Lee

 

UNIT FIVE

      Alex Fan                                  

      Diego Caceres

      Leah Arellanes

      Sydney Cho

 

UNIT SIX

      Amanda Ho                             

      Jasmine Findley                       

      Liberty Gonzales

      Natalie Tun

 

COACH: Joey Biron

CENTENNIEL.jpeg

FOOTHILL HIGH SCHOOL

UNIT ONE

      Timothy Kim                            

      Varunavee Mohanraj

      Michael Hubbard

      Raniya Fatteh

 

UNIT TWO

      Sophia Fraher                          

      Olivia Jiang

      Eshaan Khan

      Rohan Penmatcha                   

 

UNIT THREE

      Laryn Bennett                          

      Anna Taylor

      Taylor Twamugabo

      Sara Molina

 

UNIT FOUR

      Alice Liu                                  

      Samantha Madsen

      Valerie Djatikusuma

      Bryce Englert

 

UNIT FIVE

      Eliseo Urrutia Serrano              

      Sasha Sood

      Shristi Rath

      Lily Mobraaten

 

UNIT SIX

      Iris Zheng                                

      Claire Krysler                           

      Neel Shetty

      Arya Somashekar

 

COACH: Jeremy Detamore

FOOTHILL.jpeg

WEST HIGH SCHOOL

UNIT ONE

      Jacob Powell

      Jaime Quezada

      Xinyu Zhang

      Yearo Khalil

 

UNIT TWO

      Ari Esparza

      Christian De Oca

      Sebastian Esparza

      Sergio Morales

 

UNIT THREE

      Alexa Castorena-Echavarria

      Alexa Jirano

      Johnathan Davis

      Monica Mejia

 

 

UNIT FOUR

      Ariyana Craig

      Courtney Boggs

      Destiny Lorenz


UNIT FIVE

      Areli Zenteno Isidoro

      Bryan Gonzalez

      Jessica Gamino

      Kennadee Mitchell


UNIT SIX

      David Santos

      Jacob Ortiz

      Kamelah Graim

      Twylah Christor

 

COACH: Angela Jenkins

WEST.jpeg